dr. sc. Dragi Tiro

Redovni profesor

dragi.tiro@edu.fit.ba

dr. sc. Elmir Babović

Docent

elmir.babovic@edu.fit.ba

dr. sc. Elvir Zlomušica

Redovni profesor

elvir.zlomusica@edu.fit.ba

dr. sc. Senad Rahimić

Redovni profesor

senad.rahimic@edu.fit.ba

mr. sc. Adil Joldić

Stručnjak iz prakse

adil@edu.fit.ba

mr. sc. Goran Škondrić

Viši asistent

goran@edu.fit.ba

mr. sc. Mohamed El-Zayat

Viši asistent

mohamed@fit.ba

Dubravka Plosko, pravnik

Referent za opšte poslove

dubravka@edu.fit.ba

Haris Omerčaušević

Sistemski i mrežni administrator

haris@edu.fit.ba

Lejla Jazvin

Referent za studentska pitanja

lejla@edu.fit.ba

dr. sc. Jasmin Azemović

Vanredni profesor

jasmin@edu.fit.ba